Allhankemess ELMIA Subcontractor 2021

Eksport


Aeg
9. november 2021 kuni 12. november 2021
Asukoht
Rootsi
Keel
In English
Korraldaja
Mariann Roos, Eesti ühisstendi projektijuht, mariann.roos@eas.ee, tel: +372 627 9718


EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga Põhja-Euroopa juhtivale allhankemessile ELMIA Subcontractor 2021,  mis toimub 9.-12. novembrini 2021 Rootsis, Jönköpingis.

ELMIA Subcontractor on näituse- ja kohtumispaik, kuhu tulevad nii tootjad kui tarnijad, nii insenerid kui investorid, et vahetada infot ja ideid, sõlmida lepinguid ja leida uusi koostööpartnereid. Iga teine külastaja otsib messilt uusi tarnijaid, 84% külastajatest on otsustusõigusega uute tellimuste tegemiseks. 2019. aastal osales messil külastajatena üle 15 000 professionaali ning üle 1200 eksponendi umbes 30 riigist. Messialal on näitusepinda 18 286 m2 kokku viies hallis.

Messi kodulehekülg: https://www.elmia.se/en/subcontractor/.

Ühisstendile on oodatud osalema Eesti ettevõtted, kes esindavad erinevaid tööstussektoreid:

  • metalli- ja masinatööstus;
  • plastitööstus;
  • elektroonikatööstus,
  • info- ja kommunikatsioonitehnoloogia;
  • tööstuslike teenuste ja allhanke sektor.


Osalemistingimused

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).

EAS katab messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega seotud kulud. Samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutus- ja toitlustuskulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA) vastavalt Euroopa Komisjoni määrusele 1407/2013. Ühele ettevõtjale (ühe ettevõtjana käsitletakse kontserni) antava VTA kogusumma ei tohi mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei tohi vähese tähtsusega abi kogusumma mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Antud ühisstendil osalemise arvestusliku VTA summa kohta saab infot projektijuhilt.

Kandideerimist ühisstendile ei toimu. 2021. aastal osalevad ettevõtted, kes olid ühisstendi koosseisu kinnitatud aastal 2020, kui üritus pandeemia tõttu aasta võrra edasi lükkus.

2020-2021 ühisstendi osalejad: Adrem Pärnu AS, Boomerang Cable OÜ, Hoob OÜ, Inission OÜ, Intar MW OÜ, Metrosert AS, Plastone OÜ, Radius Machining OÜ, TB Works OÜ.

Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Lisainfo:
Mariann Roos
Eesti ühisstendi projektijuht
Tel: +372 627 9718
e-post: mariann.roos@eas.ee
www.eas.ee/messid

X