Allhankemess ELMIA Subcontractor 2020

Eksport


Aeg
1. november 2020 kuni 30. november 2020
Asukoht
Rootsi
Keel
In English
Korraldaja
Tiina Tuisk, Eesti ühisstendi projektijuht


EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga Põhja-Euroopa juhtivale allhankemessile ELMIA Subcontractor 2020,  mis toimub novembris 2020 Rootsis Jönköpingis.

ELMIA Subcontractor on näituse- ja kohtumispaik, kuhu tulevad nii tootjad kui tarnijad, nii insenerid kui investorid, et vahetada infot ja ideid, sõlmida lepinguid ja leida uusi koostööpartnereid. Iga teine külastaja otsib messilt uusi tarnijaid, 84% külastajatest on otsustusõigusega uute tellimuste tegemiseks. 2018. aastal osales messil külastajatena üle 15 000 professionaali ning üle 1200 eksponendi umbes 30 riigist. Messialal on näitusepinda 18 286 m2 kokku viies hallis.

Messi kodulehekülg: https://www.elmia.se/en/subcontractor/ .

Ühisstendile on oodatud osalema Eesti ettevõtteid, kes esindavad erinevad tööstussektoreid:

  • metalli- ja masinatööstus,
  • plastitööstus,
  • elektroonikatööstus,
  • info- ja kommunikatsioonitehnoloogia,
  • tööstuslike teenuste ja allhanke sektor.

Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu FondOsalemistingimused

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS kulud, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Kandideerimine ühisstendile algab veebruaris 2020.

ELMIA Subcontractor 2019 Eesti ühisstendil osalevad ettevõtted: Boomerang Cable OÜ, Alise Technic OÜ, Nordic Armoury OÜ, Hyrles OÜ, Haapsalu Metal OÜ, Energiatehnika OÜ, Intar Metall OÜ, TB Works OÜ, Danival MW OÜ, VMT Tehased AS, Promens AS, AS Saku Metall Allhanke Tehas, Plastone OÜ.

Lisainformatsioon:

Tiina Tuisk
Eesti ühisstendi projektijuht
Tiina.Tuisk@eas.ee 
tel: +372 627 9443

Kindlusta end ekspordituru ootamatuste vastu!

KredEx Krediidikindlustus pakub lahendusi ettevõtetele, kes soovivad end kindlustada ostjatega seotud võimalike makseraskuste vastu. Sellisel moel saavad ettevõtted ise oma riske maandada ja julgemalt uutele ostjatele ja turgudele müüa.

Uuri lähemalt: http://kredex.ee/krediidikindlustus/

X