Allhankemess ELMIA Subcontractor 2018

Eksport


Aeg
13. november 2018 kuni 16. november 2018
Asukoht
Rootsi
Keel
In English
Korraldaja
Tiina Tuisk, Eesti ühisstendi projektijuht


EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga Põhja-Euroopa juhtivale allhankemessile ELMIA Subcontractor 2018, mis toimub 13.-16. novembril 2018 Rootsis Jönköpingis.

ELMIA Subcontractor on näituse- ja kohtumispaik, kuhu tulevad nii tootjad kui tarnijad, nii insenerid kui investorid, et vahetada infot ja ideid, sõlmida lepinguid ja leida uusi koostööpartnereid. Iga teine külastaja otsib messilt uusi tarnijaid, 84% külastajatest on otsustusõigusega uute tellimuste tegemiseks. 2015. aastal osales messil külastajatena üle 14 200 professionaali ning üle 1100 eksponendi umbes 30 riigist. Messialal on näitusepinda 18 286 m2 kokku viies hallis.

Messi veebilehekülg on www.elmia.se/en/subcontractor/.

Ühisstendile on oodatud osalema Eesti ettevõtteid, kes esindavad erinevad tööstussektoreid:

  • metalli- ja masinatööstus,
  • plastitööstus,
  • elektroonikatööstus,
  • info- ja kommunikatsioonitehnoloogia,
  • tööstuslike teenuste ja allhanke sektor.

Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.Osalemistingimused

Osalemistingimused

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

ELMIA Subcontractor 2018 ettevõtted Eesti ühisstendil : Alise Technic OÜ, Boomerang Cable OÜ, Custom Metal OÜ, Danival MW OÜ, Haapsalu Metal OÜ, Nordic Armoury OÜ, Pentamet OÜ, Plastone OÜ, ProGlass OÜ, Rakvere RLR OÜ, Saku Metall Allhanke Tehas AS, TB Works OÜ, Vecta Design OÜ,  Vesimentor OÜ.

 

Lisainformatsioon:

Tiina Tuisk
Eesti ühisstendi projektijuht
Tiina.Tuisk@eas.ee 
tel: +372 627 9443

 

X