fbpx

Allhankemess ELMIA Subcontractor 2018

Eksport


Aeg
13. november 2018 kuni 16. november 2018
Asukoht
Rootsi
Keel
In English
Korraldaja
Eero Raun, Eesti ühisstendi projektijuht, eero.raun@eas.ee, tel: +372 627 9339


EAS kutsub osalema Eesti ühisstendile Põhja-Euroopa juhtival allhankemessil ELMIA Subcontractor 2018, mis toimub 13.-16. novembril 2018 Rootsis Jönköpingis.

ELMIA Subcontractor on näituse- ja kohtumispaik, kuhu tulevad nii tootjad kui tarnijad, nii insenerid kui investorid, et vahetada infot ja ideid, sõlmida lepinguid ja leida uusi koostööpartnereid. Iga teine külastaja otsib messilt uusi tarnijaid, 84% külastajatest on otsustusõigusega uute tellimuste tegemiseks. 2015. aastal osales messil külastajatena üle 14 200 professionaali ning üle 1100 eksponendi umbes 30 riigist. Messialal on näitusepinda 18 286 m2 kokku viies hallis.

Messi veebilehekülg on www.elmia.se/en/subcontractor/.

Ühisstendile on oodatud osalema Eesti ettevõtteid, kes esindavad erinevad tööstussektoreid:

  • metalli- ja masinatööstus,
  • plastitööstus,
  • elektroonikatööstus,
  • info- ja kommunikatsioonitehnoloogia,
  • tööstuslike teenuste ja allhanke sektor.

Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.Osalemistingimused

Osalemistingimused

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Osalemissoovist palume teada anda hiljemalt 30. märtsil 2018.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

 

ELMIA Subcontractor 2017 ettevõtted Eesti ühisstendil : Alise Technic OÜ , Conectra OÜ , Custom Metal OÜ , Danival MW OÜ , Eksamo AS, Haapsalu Metal OÜ,  Hyrles OÜ, Incap Electronics Estonia OÜ, Pentamet OÜ, Plastone OÜ, Rapla Metall OÜ , Reimax Electronics OÜ, Saku Metall Allhanke Tehas AS, Weldman OÜ.

Lisainformatsioon:

Eero Raun
EAS ettevõtluse keskus
Tel.: +372 6279 339
eero.raun@eas.ee

 

X