Allhankemess ELMIA Subcontractor 2017

Eksport


Aeg
14. november 2017 kuni 17. november 2017
Asukoht
Rootsi
Keel
In English
Korraldaja
Eero Raun, Eesti ühisstendi projektijuht, eero.raun@eas.ee, tel: +372 627 9339


EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga Põhja-Euroopa juhtivale allhankemessile ELMIA Subcontractor 2017, mis toimub 14.-17. novembril Rootsis Jönköpingis.

ELMIA Subcontractor on näituse- ja kohtumispaik, kuhu tulevad nii tootjad kui tarnijad, nii insenerid kui investorid, et vahetada infot ja ideid, sõlmida lepinguid ja leida uusi koostööpartnereid. Iga teine külastaja otsib messilt uusi tarnijaid, 84% külastajatest on otsustusõigusega uute tellimuste tegemiseks. 2015. aastal osales messil külastajatena üle 14 200 professionaali ning üle 1100 eksponendi umbes 30 riigist. Messialal on näitusepinda 18 286 m2 kokku viies hallis.

Messi veebilehekülg on www.elmia.se/en/subcontractor/. Eesti ühisstend suurusega 114,5 m2 asub A-hallis, stend nr A08:12.

EAS organiseerib ühisstendi, kannab stendipinna rentimise ning ühisstendi kujundamise ja ehitamise kulud. Ettevõtete kanda jäävad oma esindajate lähetuse, majutuse ja sõiduga seotud kulud.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.Osalemistingimused

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

ELMIA Subcontractor 2017 Eesti ühisstendil osalevad 14 ettevõtet: Alise Technic OÜ , Conectra OÜ , Custom Metal OÜ , Danival MW OÜ , Eksamo AS, Haapsalu Metal OÜ,  Hyrles OÜ, Incap Electronics Estonia OÜ, Pentamet OÜ, Plastone OÜ, Rapla Metall OÜ , Reimax Electronics OÜ, Saku Metall Allhanke Tehas AS, Weldman OÜ.

Lisainformatsioon:

Eero Raun
EAS ettevõtluse keskus
Tel.: +372 6279 339
eero.raun@eas.ee

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

X