Allhankemess ELMIA Subcontractor 2016

Eksport


Aeg
8. november 2016 kuni 11. november 2016
Asukoht
Jönköping
Keel
Eesti keeles
Korraldaja
Eero Raun


EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga Põhja-Euroopa juhtivale allhankemessile ELMIA Subcontractor 2016.

See Põhja-Euroopa juhtiv allhankemess on 40-aastase kogemusega näituse- ja kohtumispaik, kuhu tulevad nii tootjad kui tarnijad, nii insenerid kui investorid, et vahetada infot ja ideid, sõlmida lepinguid ja leida uusi koostööpartnereid. 

2015. aastal osales messil külastajatena üle 14 200 professionaali ning üle 1100 eksponendi umbes 30 riigist.

Messi kodulehekülg: www.elmia.se/en/subcontractor/.

Sihtgrupp: Eesti ettevõtted

Lisainfo: Messil osalemist rahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Vaata ka messi tutvustavat videotOsalemistingimused

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

Eesti ühisstendil osalevad ettevõtted: BHC AS, Custom Metal OÜ, Danival MW OÜ, Insero OÜ, Kaskod-Mtronix OÜ, Metre OÜ, Nuia PMT AS, Plastone OÜ, Reimax Electronics OÜ, Saku Metall Allhanke Tehas AS, SBA Service OÜ, Torm Metall OÜ, Viilhall OÜ, Ühinenud Depood AS.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

X