Allhankemess Alihankinta 2020

Eksport


Aeg
1. september 2020 kuni 30. september 2020
Asukoht
Tampere
Keel
In English


EAS ja Eesti Masinatööstuse Liit viivad ettevõtted Eesti ühisstendiga allhankemessile Alihankinta 2020, mis toimub septembris 2020 Tamperes.

Soome suurimal allhankemessil osalevad ettevõtted metalli-, elektroonika-, plasti- ja kummitööstusest, samuti IKT-sektoris tööstuslahendustega tegelevad ettevõtted. Messil on esindatud ka valdkonna konsultatsiooniettevõtted, erinevad riiklikud ning regioonide ühisstendid. 2018. aasta messil osales ca 1000 eksponenti 20 riigist ja messi väisas 17 188 külastajat.

Messi kodulehekülg: https://www.alihankinta.fi/ .

Ühisstendi korraldamisega tegeleb Eesti Masinatööstuse Liit. Stendipinna üürikulud kannab EAS. Stendi kujunduse, ehituse ja muud kulud tasuvad osalevad ettevõtted ühiselt.Osalemistingimused

Kandideerimine ühisstendile algab veebruaris 2020.

Alihankinta 2019 Eesti ühisstendil osalevad ettevõtted: Hansavest Rental OÜ, Radius Machining OÜ, TB Works OÜ, Tech Group AS, Saku Metall Allhanke Tehas AS, Hevea AS, Energiatehnika OÜ, Irontec OÜ, Boomerang Cable OÜ, Nordic Armoury OÜ, KITMAN THULEMA AS.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st 

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Kindlusta end ekspordituru ootamatuste vastu!

KredEx Krediidikindlustus pakub lahendusi ettevõtetele, kes soovivad end kindlustada ostjatega seotud võimalike makseraskuste vastu. Sellisel moel saavad ettevõtted ise oma riske maandada ja julgemalt uutele ostjatele ja turgudele müüa.

Uuri lähemalt: http://kredex.ee/krediidikindlustus/

Lisainformatsioon:

Tiina Tuisk
Eesti ühisstendi projektijuht
Tiina.Tuisk@eas.ee 
tel: +372 627 9443

X