Allhankemess Alihankinta 2020. TOIMUB DIGITAALSELT!

Eksport


Aeg
8. detsember 2020 kuni 10. detsember 2020
Asukoht
Tampere
Keel
In English


EAS ja Eesti Masinatööstuse Liit viivad ettevõtted Eesti ühisstendiga allhankemessile Alihankinta 2020, mis toimub septembris 2020 Tamperes.

Soome suurimal allhankemessil osalevad ettevõtted metalli-, elektroonika-, plasti- ja kummitööstusest, samuti IKT-sektoris tööstuslahendustega tegelevad ettevõtted. Messil on esindatud ka valdkonna konsultatsiooniettevõtted, erinevad riiklikud ning regioonide ühisstendid. 2018. aasta messil osales ca 1000 eksponenti 20 riigist ja messi väisas 17 188 külastajat.

Messi kodulehekülg: https://www.alihankinta.fi/ .

Ühisstendi korraldamisega tegeleb Eesti Masinatööstuse Liit. Stendipinna üürikulud, stendi kujunduse ning ehituse kulud kannab EAS. Muud kulud tasuvad osalevad ettevõtted ühiselt.Osalemistingimused

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

Alihankinta 2020 Eesti ühisstendil osalevad ettevõtted: Radius Machining, HOOB OÜ, Tech Group AS, Saku Metall Allhanke Tehas AS, Hevea AS, Plastone OÜ, Irontec OÜ, Insero OÜ, GlobalReader OÜ, AS Metrosert, Tavepro OÜ, TB Works OÜ.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA) vastavalt Euroopa Komisjoni määrusele 1407/2013. Ühele ettevõtjale (ühe ettevõtjana käsitletakse kontserni) antava VTA kogusumma ei tohi mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei tohi vähese tähtsusega abi kogusumma mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st 

Antud ühisstendil osalemise arvestusliku VTA summa kohta saab infot projektijuhilt.

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Kindlusta end ekspordituru ootamatuste vastu!

KredEx Krediidikindlustus pakub lahendusi ettevõtetele, kes soovivad end kindlustada ostjatega seotud võimalike makseraskuste vastu. Sellisel moel saavad ettevõtted ise oma riske maandada ja julgemalt uutele ostjatele ja turgudele müüa.

Uuri lähemalt: http://kredex.ee/krediidikindlustus/

Lisainformatsioon:

Tiina Tuisk
Eesti ühisstendi projektijuht
Tiina.Tuisk@eas.ee 
tel: +372 627 9443

X