Eksport Saksamaale

Saksamaa kasvuprogramm aitab Eesti ettevõtjatel Euroopa kõige suuremale turule jõuda ja seal laieneda. Oleme fookusesse võtnud kaks maailmamajanduse suurriiki, Saksamaa ja Hiina, ning toetame 5 aasta jooksul järjekindlalt tegevusi neis riikides, suurendades Eesti nähtavust, ettevõtjate teadmisi ja kontaktivõimalusi. Kasvuprogramm on teenuste kogum, kust iga ettevõte saab valida endale sobiva. Veelgi enam, me kohandame teenuseid pidevalt vastavalt ettevõtete vajadusele.

Alustame täna 5-aastast teekonda. Parim aeg Saksamaale minekuks on just praegu!

  • 140 ettevõtet Saksamaa kasvuprogrammis
  • 5 teenust kandideerimiseks avatud
Saksamaa import numbrites
Saksamaa impordib raua- ja terasetooteid 19,2 miljardi euro eest aastas
Saksamaa impordib alumiiniumi ja alumiiniumtooteid 13,4 miljardi euro eest aastas
Saksamaa impordib metalli ja metallitooteid 3,9 miljardi euro eest aastas
Saksamaa impordib elektrilisi masinaid ja nende osi 108,3 miljardi euro eest aastas
Saksamaa impordib puitu ja puidutooteid 7 miljardi euro eest aastas
Eesti kogueksport Saksamaale on 0,9 miljardit eurot aastas

Sinu ettevõtte teekond Saksamaale

Ettevõtjate lood

Saksa kvaliteedi märki aitavad tagada Eesti tarkvara eksperdid FOB Solutionsist

Saksa turule aitas FOB Solutionsil jõuda strateegiline digitaliseeritud müügiprotsess ning Eesti kui tugeva tarkvaralahenduste riigi maine saksa turul. Oluliseks peavad nad toodete fokuseeritust B2B äriväärtusele ning mitte hinnale. Edu saladuseks on kontaktid: isiklikud, klientide ja äripartnerite omad. Sakslased usaldavad sakslasi ning kasuks tuleb pika kliendisuhte ehitamine, mitte klientide arvu maksimeerimine. Hea võimalus kontaktide hankimiseks on messid, EASi ühisstendiga on käidud näiteks MWC – Barcelonas.

Ettevõtjate lood

Võtmesõnaks on hea järelteenindus

AS Linnamäe Lihatööstus alustas oma teekonda Saksamaa turule kaks aastat tagasi, osaledes Saksamaa toidumessil Anuga. Tänaseks on Eesti toorainest tooted sakslaste toidulaual ning müük Saksamaale moodustab 21% ettevõtte ekspordikäibest. Oma edu saladuseks peavad nad head järelteenindust ja lahenduste leidmisele suunatud mõtteviisi.

Ettevõtjate lood

Proekspert: Saksamaal loodud partnerlussuhted avavad uksi ka järgmistele turgudele

Proekspert on Saksamaalt otsinud just pikaajalist koostööd ja tõdenud, et Eesti ettevõttele on Saksamaa turg kui kvaliteedi proovikivi. Meie kogemuse põhjal leiab Saksamaalt nii tugeva partneri kui ka kliendi, kellest võib kujuneda võti järgmistele turgudele sisenemisel.

Uudised

X