Eksport Hiina

Aastaks 2035 on prognoositud, et Hiina on maailma suurim innovaator. Digitaliseerumine ja e-kaubandusmaastik on viimastel aastatel ainult jõudsalt suurenenud ning Hiina valitsuse strateegiad on suunatud tehnilise arengule ja digitaliseerimisele. Ettevõtted, kes soovivad osa saada Hiina turu potensiaalist, on aeg turule sisenemiseks esimesed sannud teha.

EASi Aasia keskuse ekspertidel on enam kui 10 aastat turunõustamise kogemust ning on Hiina turul edukalt siseneda aidanud paljudel Eesti ettevõttel. Hiina suunal toetame ekspordi tegevust turunõustamise ja -analüüsi teenustega, aitame ettevõtetel osaleda erinevatel suurüritustel ning korraldame aastaringselt messe ja koolitusi, kus on võimalik Hiina turu iseärasustega tutvuda ning suhelda teiste ettevõtete ja ekspertidega.

Siin veebilehel leiate kõik Hiina turuga seonduvad teenused ja üritused.
Tulevaste üritustega saate tutvuda SIIN.
 

  • 35 % Eesti ekspordi kasv Hiina 2021. aasta I kvartalis
Hiina import numbrites
Hiina impordib Euroopa Liidust 242 miljardi euro eest kaupu aastas
Eesti eksport Hiina on 245 miljonit eurot aastas

Sinu ettevõtte teekond Hiina

Saare Erek: Hiinas oodatakse Eesti ettevõtjaid väga

Saare Erek on tänasel kujul juba 1990. aastast tegutsev Saaremaa ehitus- ja tootmisettevõte, mis tänavu septembris avas oma esimese puitmajatehase Hiinas Jingmeni linnas. Mida Hiinas äri tegemisel silmas pidada ja kuidas Saare Erek kodusaarelt nii kaugele jõudis, rääkis lähemalt Saare Ereki juhatuse liige Kaarel Väer.

Uudised

Kuva rohkem
X