Digilahendused tööstusele: tööaja arvestus

25.05.2018

Täna korraldas EAS tööstusettevõtetele suunatud digitaalsete lahenduste tutvustusseminaride sarjas neljanda ürituse. Seminari eesmärk oli luua digitaliseerimise vastu huvitundvatele tööstusettevõttele puutepunkt kasulike digitaalsete lahenduste pakkujatega.

Seminari fookus oli tööaja arvestusel ning sellega seotud tark- ja riistvaralahendustel. Üritusel osalenud ettevõtjad said tutvuda võimalustega, kuidas digitaalsete lahenduste abil mõõta ja planeerida tööaega ning seeläbi tõsta ettevõtte efektiivsust.

Ajaressurss mängib ettevõtte edukal toimimisel suurt rolli, kuna selle mõõtmine ja planeerimine võimaldab ettevõttel oluliselt suurendada tootlikust ja efektiivsust. Digitaalsete tehnoloogiate kasutamine tööaja arvestuseks loob lisaks efektiivsuse ja tootlikkuse kasvule läbipaistvust protsessides ning tugevdab usaldust töötajatega.

Seminaril esitlesid digitaalseid valmislahendusi ja jagasid praktilisi näiteid LeanEst OÜ, Fujitsu Estonia AS, Begin OÜ, Lean Enterprise Estonia MTÜ, Tehnoloogia Rakenduskeskus OÜ ja Ektaco AS.

Video tervest seminarist on üleval Facebookis.

X