EASi Aasia keskus

Pakume Eesti ettevõtetele praktilisi teadmisi, põhjalikku turuanalüüsi, laialdast koostöövõrgustikku ning teenustepaketti Aasia sihtturgudele eksportimiseks. Edendame Eesti ja Aasia riikide vahelist majanduskoostööd.

Aasia turud omavad Eesti ettevõtete jaoks võimast kasvu ja arengupotentsiaali, kuid erinevad Euroopast äritavade, kultuuri, keele ja regulatsioonide poolest.

Meie teenustepakett abistab Eesti ettevõtjaid igakülgselt Hiina, Jaapani, India, Singapuri ja teiste Kagu-Aasia sihtturgudele eksportimisega seotud tegevustes.

Kõik meie ekspordinõunikud on pikaajalise ja põhjaliku sihtturu kogemusega ning töötavad igapäevaselt Aasia turgudel kohapeal. Kogu EASi Aasia keskuse tiim nii Tallinna kontoris kui Aasias teeb koostööd ettevõtete ja riiklike astutustega,  leidmaks vastused kõigile Aasia turge ja eksporti puudutavatele küsimustele.

Meie kõikide ekspertide kontaktid leiad lehekülje lõpust.

  • 700 osutatud teenust aastas (2020)
  • 25 üritust aastas (2020)
Eesti eksport Aasiasse numbrites
Eesti eksport Aasiasse (2020) 594 miljoni euro eest kaupu aastas
Eesti eksport Hiina (2020) 247 miljonit eurot aastas
Eesti eksport Jaapanisse (2020) 94,5 miljonit eurot aastas
Eesti eksport Indiasse on (2020) 65,7 miljonit eurot aastas
Eesti eksport Singapuri on (2020) 39,2 miljonit eurot aastas

Sinu ettevõtte teekond Aasiasse

Hiina

Aasia sajand majanduses – võimalused Eesti ettevõtjatele muutuvas maailmas 14.12.2020

Hiina

Veebiseminar: Kuidas siseneda jaapani turule toiduainetööstuses? 11. mail 2021

Hiina

Taustauuringu läbiviimine potentsiaalse äripartneri kohta on lahutamatu osa ettevõtlusest. Hiina partneri kohta taustauuringu läbiviimine võib eriti keerukas olla, kus takistusteks võib olla keelebarjäär või ebapiisavad teadmised kohalikust ärikultuurist. Seetõttu toome ettevõtjateni baasteadmised, millega saab iseseisvalt läbi viia efektiivset taustauuringut.

Uudised

 

Eva Ponomarjov EASi Aasia keskuse juht
Tallinn
Eva.Ponomarjov@eas.ee +372 627 9345
Johanna-Riinu Annuk Kagu-Aasia ja välissuhete  teenusejuht
Tallinn
Johanna.Annuk@eas.ee +372 5559 8268
Rafael Jimenez Hiina teenusejuht
Tallinn
Rafael.Jimenez@eas.ee +372 627 9756
Grace Nathaniel India turu projektijuht
Tallinn
Grace.Nathaniel@eas.ee +372 5819 0569
Tsubasa Yoshito Jaapani turu  projektijuht
Tallinn
Tsubasa.Yoshito@eas.ee +372 627 9418
Kristel Alver Singapuri ekspordinõunik
Singapur
Kristel.Alver@eas.ee +65 9296 8022/ +65 6603 4784
Vinod Basliyal India ekspordinõunik
New Delhi, India
Vinod.Basliyal@eas.ee +91 981 08 38 190
Ilaria Perla projektijuht Ilaria.Perla@eas.ee +86 131 216 642 84

 

X