EASi Aasia keskus

EASi Aasia keskuse eesmärk on pakkuda Eesti ettevõtetele tuge Aasia sihtturgudele eksportimisel ning toetada Eesti ja Aasia riikide vahelist majanduskoostööd. Kuna Aasia riikide  näol on tegemist turgudega, mis omavad Eesti ettevõtete jaoks suurt potentsiaali, kuid mida iseloomustavad erinevad äritavad, kultuur, keel ja regulatsioonid, on Aasia keskuse teenustepaketi eesmärk abistada Eesti ettevõtjaid antud turgude võimalustest kinni haaramisel. Aasia keskuse teenuseid pakuvad Aasia turukogemuse ja ekspertiisiga spetsialistid nii Tallinnas kui Aasias kohapeal. Tänasel päeval pakub Aasia keskus teenuseid Hiina, Jaapani, India ja Singapuri sihtturgudele.  

Tähelepanu! EASi Aasia keskus avab kriisiliini, et vastata ettevõtete kiirematele küsimustele Aasia turgude osas. Olgu tegemist kaotatud partneriga Aasias, raskustega olemasoleva partneriga ühenduse hoidmisel või vajate uusi koostöövõimalusi Aasias, et kompenseerida raskusi muudel turgudel – meie Aasia ekspertide tiim on siin, et aidata Eesti ettevõtteid kriisist üle saamisel. Kontakteeru meiega meili teel või läbi veebivormi

  • 400 osutatud teenust aastas (2019)
  • 29 üritust aastas (2019)
Eesti eksport Aasiasse numbrites
Hiina impordib Euroopa Liidust 242 miljardi euro eest kaupu aastas
Eesti eksport Hiina on 173 miljonit eurot aastas
Eesti eksport Jaapanisse on 80 miljonit eurot aastas
Eesti eksport Indiasse on 55 miljonit eurot aastas

Sinu ettevõtte teekond Aasiasse

EASi Aasia keskuse eksperdid

EASi Aasia keskuse teenuseid osutavad pikaajalise Aasia turukogemusega eksperdid, kes baseeruvad nii Tallinnas kui Aasia turgudel kohapeal. Kogu EASi Aasia keskuse tiim on toeks nii ettevõtjatele kui riiklikele asutustele, et leida vastused ka kõige keerulisematele Aasia turge ja eksporti puudutavatele küsimustele. 
Kliki paremale, et saada rohkem infot meie ekspertide kohta. 

EASi Aasia keskus, Hiina

Kai Kreos – EASi Aasia keskuse juht
kai.kreos@eas.ee

Rafael Jimenez – Hiina projektijuht
rafael.jimenez@eas.ee

Johanna-Riinu Annuk – Hiina projektijuht
johanna.annuk@eas.ee

Ilaria Perla – Ekspordinõunik Hiinas
ilaria.perla@eas.ee 

EASi Aasia keskus, Jaapan

Tsubasa Yoshito – Jaapani projektijuht
tsubasa.yoshito@eas.ee

Makoto Suhara – Ekspordinõunik Jaapanis
makoto.suhara@eas.ee

EASi Aasia keskus, India

Grace Nathaniel – India projektijuht
grace.nathaniel@eas.ee

Vinod Basliyal – Ekspordinõunik Indias
vinod.basliyal@eas.ee

EASi Aasia keskus, Singapur

Kristel Alver – Ekspordinõunik Singapuris
kristel.alver@eas.ee 

Uudised

Kuva rohkem

Facebook – EASi Aasia keskus

Linkedin – Estonia-Asia Trade Agency

X