EASi Aasia keskus

EASi Aasia keskuse eesmärk on pakkuda Eesti ettevõtetele tuge Aasia sihtturgudele eksportimisel ning toetada Eesti ja Aasia riikide vahelist majanduskoostööd. Kuna Aasia riikide  näol on tegemist turgudega, mis omavad Eesti ettevõtete jaoks suurt potentsiaali, kuid mida iseloomustavad erinevad äritavad, kultuur, keel ja regulatsioonid, on Aasia keskuse teenustepaketi eesmärk abistada Eesti ettevõtjaid antud turgude võimalustest kinni haaramisel. Tänasel päeval pakub Aasia keskus teenuseid Hiina, Jaapani, India ja Singapuri sihtturgudele.  

EASi Aasia keskuse teenuseid osutavad pikaajalise Aasia turukogemusega eksperdid, kes baseeruvad nii Tallinnas kui Aasia turgudel kohapeal. Kogu EASi Aasia keskuse tiim on toeks nii ettevõtjatele kui riiklikele asutustele, et leida vastused ka kõige keerulisematele Aasia turge ja eksporti puudutavatele küsimustele. 

Leia meie ekspertide kontaktid lehekülje lõpust.

  • 400 osutatud teenust aastas (2019)
  • 29 üritust aastas (2019)
Eesti eksport Aasiasse numbrites
Hiina impordib Euroopa Liidust 242 miljardi euro eest kaupu aastas
Eesti eksport Hiina on 173 miljonit eurot aastas
Eesti eksport Jaapanisse on 80 miljonit eurot aastas
Eesti eksport Indiasse on 55 miljonit eurot aastas

Sinu ettevõtte teekond Aasiasse

EASi Aasia keskuse videomaterjalid

EASi Aasia keskus korraldab regulaarselt üritusi, et hoida ettevõtjaid kursis erinevate arengutega Aasia turgudel. Seoses 2020. aasta algul maailma tabanud COVID-19 viiruspuhanga oleme enda üritused liigutanud veebikeskkonda ning üritame ettevõtteid toetada maksimaalselt ka erinevate videomaterjalide kaudu. Kliki paremale, et näha juba toimunud veebiseminaride salvestusi ja saada rohkem teada Aasia turgude ja seal toimuva kohta. 

Hiina

Webinar: Lessons learned and opportunities in the midst of crisis; 02.04.2020

Hiina

Webinar: China’s Food Supervision Mechanism & Compliance Risks Worth Attention; 04.06.2020

Uudised

Kuva rohkem
Kai Kreos EASi Aasia keskuse juht
Tallinn
kai.kreos@eas.ee +372 5664 8193
Rafael Jimenez Hiina projektijuht
Tallinn
rafael.jimenez@eas.ee +372 5981 9810
Ilaria Perla Hiina ekspordinõunik
Peking, Hiina 
ilaria.perla@eas.ee +86 131 216 642 84
Johanna-Riinu Annuk Aasia keskuse projektijuht
Tallinn
johanna.annuk@eas.ee +372 627 9756
Kristel Alver Singapuri ekspordinõunik
Singapur
kristel.alver@eas.ee +65 9296 8022/ +65 6603 4784
Tsubasa Yoshito Jaapani projektijuht
Tallinn
tsubasa.yoshito@eas.ee +372 627 9418
Makoto Suhara Jaapani ekspordinõunik
Tokyo
makoto.suhara@eas.ee +81 807 004 2788
Grace Nathaniel India projektijuht
Tallinn
grace.nathaniel@eas.ee +372 5819 0569
Vinod Basliyal India ekspordinõunik
New Delhi
vinod.basliyal@eas.ee +91 981 08 38 190

X
X