A A A

Täna toimuv kasvuettevõtjate päev innustab ettevõtjaid suuremalt mõtlema

10. oktoober 2013

Täna, 10. oktoobril toimub üle-eestilise ettevõtlusnädala raames kasvuettevõtjate päev „Mõtle suurelt". Ürituse eesmärgiks on suunata ja julgustada alustavaid ja mõnda aega tegutsenud ettevõtjaid mõtlema suurelt ning nägema end tegutsemas ka väljaspool Eesti piire. Konverentsi toimumist rahastab EAS Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.


EASi juhatuse esimees Taavi Laur soovis Eesti inimestele enam ettevõtlusjulgust. „Möödunud aastal moodustasid mikro- ja väikeettevõtted Eestis 98,7 protsenti kõigist ettevõtetest, mis näitab selgelt meie ärimaastiku olemust. Kindel on see, et Eestis on palju tublisid väikeettevõtjaid, kes saavad oma valdkonnas kenasti hakkama, suudavad end majandada ja olla stabiilsed. Nüüd tuleks neil astuda järgmine samm ja oma ettevõtet laiendada – tegutseda suuremalt nii omas riigis kui ka näha end liikumas välisturgudele," kommenteeris Taavi Laur. „Kasvuettevõtjate päevaga innustame ette¬võtlikke inimesi üha laiemalt mõtlema, julgustame neid tegutsema ja võtma ka riske, aidates neil siinjuures võimalikke ohte ette näha ja vältida," lisas ta.

Kasvuettevõtjate päeva „Mõtle suurelt" konverentsi keskmes leiavad seekord käsitlemist järgmised teemad ja küsimused: kuidas võita klientide tähelepanu alternatiivturundusega, messil edukalt esinemise valem, kuidas siseneda Soome turule, kasvamine pere-ettevõttest suureks firmaks, frantsiis kui üks võimalik ettevõtlusvorm jne. Konverentsil esinevad sõnavõttudega Hans H. Luik (Ekspress Grupp), Kadi Elmeste (Turismiturundus OÜ) & Aet Kull (Mainor), Reet Sink (Messiproff), Irene Surva-Lehtonen (EAS ekspordinõunik Soomes), Henry Oro (Subway), Kaja Heinsalu (Guna Advertising) ning Kristine Ross (Büroomaailm). Kasvuettevõtjate päeva modereerib Märt Treier.

Täpsema ürituse programmiga saab tutvuda:
www.eas.ee/ettevotlusnadal/tallinn/motle-suurelt

Kasvuettevõtjate päevaga seoses valminud temaatilised lühiintervjuud: